رزپک آمادگی دارد با فعالان صنف گل، تزئین، کادو و مراسم در زمینه های مختلف همکاری نماید. به عنوان اولین مجموعه ی حقوقی فعال در این صنعت، سیاست ما جذب همه ی توانمندی ها و همکاری حداکثری با فعالان صنف است. زمینه های معمول که فعالان صنف هم اکنون با رزپک همکاری می کنند به شرح زیر است. در صورتی که تمایل به همکاری در هر زمینه ای دارید، لطفا با ما تماس حاصل فرمایید؛ ما همیشه مشتاق همکاری هستیم.

۱

اگر تولیدکننده هستید

رزپک می تواند کالای شما را به بازار ایران عرضه کند. ما شبکه ی فروش گسترده ای در سراسر کشور داریم و آمادگی خرید محصول شما را داریم. با ما در این خصوص صحبت کنید.

۲

اگر واردکننده هستید

شما هم می توانید محصولاتی را که وارد می کنید از طریق رزپک عرضه کنید. رزپک آمادگی مذاکرده با شما را دارد. همچنین اگر در خصوص واردات نیاز به کمک دارید، تیم بازرگانی رزپک به پشتوانه ی 17سال تجربه ی واردات از مبادی مختلف از ایتالیا گرفته تا فیلیپین و از چین گرفته تا ماداگاسکار، آماده است در خصوص واردات کالاها با شما همکاری نماید یا مشاوره دهد.

۳

اگر صادرکننده هستید

برخی محصولات ما به کشورهای همسایه صادر می شوند. ولی باور داریم که با یک بازاریابی خوب، می توانیم بازار بزرگ تری در این کشورها به دست آوریم. در صنعت ما، تنوع کالا مهمترین مزیت رقابتی است و مجموعه هایی مثل رزپک با این تنوع محصول به ندرت در خاورمیانه یافت می شوند. اگر تخصص شما بازاریابی خارجی یا صادرات به کشورهای همسایه است، ما آماده ی همکاری هستیم.

۴

اگر توزیع کننده هستید

شما هم می توانید به شبکه ی فروش رزپک بپیوندید. همچنین در صورتی که شرایط خاصی را دارا باشید می توانید نمایندگی فروش از رزپک دریافت کنید یا به صورت پورسانتی به توزیع محصولات رزپک بپردازید.

۵

اگر متخصص هستید

ما همیشه به متخصص نیاز داریم! اگر در زمینه ی کاری ما تخصص و تجربه دارید و به دنبال شغل می گردید، خودتان را به ما معرفی کنید. بسته به تخصص شما و نیازمندی شرکت، علاقه مند به جذب شما هستیم. همچنین رزپک برنامه هایی برای فرهنگ سازی، آموزش و جهت دهی به مد دارد. اگر در گل آرایی، تزئین، کادوپیچی، گل سازی، مراسم آرایی و دیگر زمینه های مرتبط با کار ما، حرفه ای هستید، تخصصتان را به رزپک معرفی کنید، ما علاقه مندیم بتوانیم به نوعی با شما کار کنیم.

۶

اگر ایده ی جدیدی دارید

رزپک عاشق ایده های جدید است. ما آمادگی داریم ایده های جدید شما را از نظر قابلیت اجرا و میزان سودآوری بررسی کنیم و در صورتی که توجیه داشته باشد، در آن ها سرمایه گذاری یا همکاری کنیم.

فرم زیر را تکمیل کنید: