درباره ما

رُزپَک از سال 1364 به صورت تخصصی گُل و لوازم گل فروشی را به شکل عمده در سراسر ایران عرضه می کند.

رُزپَک از سال 1364 به صورت تخصصی گُل و لوازم گل فروشی را به شکل عمده در سراسر ایران عرضه می کند.

انواع گل ها و برگ های طبیعی شاخه بریده، لوازم تزئین گل و هدیه و مراسمات، لوازم کادوپیچی، تزئینات جشن و تولد و عروسی؛ از سبد گل و جعبه ی هدیه گرفته تا بادکنک و شمع، حتی اسفنج گل و قیچی باغبانی و هرچیزی که برای تزئین گل یا هدیه یا جشن و مراسم نیاز است، در سبد محصولات ما قرار دارد.

 ما به عنوان توزیع کننده ی دست اول، محصولاتمان را از طریق پخش کننده های استانی به صورت فروش عمده در سراسر کشور توزیع می کنیم و از طریق این شبکه ی فروش به دست مصرف کننده می رسانیم. سیاست ما فروش عمده با بهترین قیمت های سراسر کشور است و تلاش می کنیم موقعیت خود به عنوان فروشنده ی دست اول و مرجع اصلی این صنعت را حفظ کنیم.

کسب و کار ما به دو بخش تقسیم می شود: گیاهان زنده که به عنوان "تره بار گل" شناخته می شود، و لوازم که به عنوان "خشک بار گل" شناخته می شود:

در قسمت تره بار تمرکز ما روی مدیریت بهینه ی زنجیره ی تامین است. عرضه ی روز گل و گیاه چالش های فراوانی دارد که زنجیره ی تامین آن را به پیچیده ترین مدل زنجیره ی تامین در بین صنایع مختلف تبدیل می کند.

ما برای تامین گیاهان مختلف که در شرایط آب و هوایی مختلف رشد می کنند، با گلخانه ها و زمین های کشاورزی در سراسر کشور در تعامل مستمر هستیم. بعد از تامین، پروسه ی بهبود (treatment) و تفکیک و درجه بندی (sorting) و بسته بندی انجام می شود. در نهایت گیاهان مطابق سفارش بر اساس نوع، درجه ی کیفی، و رنگ به مشتریان در هر نقطه از ایران ارسال می شوند. تنوع بالا، پراکندگی جغرافیایی تولیدکنندگان، حمل و نقل گیاه به عنوان یک موجودزنده ی بسیار حساس و کوتاه عمر در شرایط آب و هوایی مختلف و در وسعتی به اندازه ی ایران، بخشی از چالش هایی است که بر آن ها فائق آمده ایم. 

دربخش تره بار، مشتریان ما بازارهای گل، گل فروشی ها، و برگزار کنندگان جشن ها و تشریفات هستند.

محصولات خشک بار رزپک شامل چندهزار قلم کالا با رنگ ها و طرح های مختلف است که از اقصی نقاط جهان، از وطنمان ایران گرفته تا ماداگاسکار در افریقا و ایتالیا در اروپا و چین در آسیا گردآوری می شوند. گل فروشی ها، قنادی ها، فروشندگان لوازم کادو و تولد، فروشگاه های لوازم التحریر، برگزارکنندگان مراسم، و صنوف دیگری مشتری این طیف از محصولات ما هستند. برای سهولت عرضه ی محصولات به صنوف مختلف، محصولات خشک بار رزپک در گروه های مختلف دسته بندی شده اند. 

فعالیت ما در سال 1364 با نام «پارس تزئین» در تهران آغاز شد. در سال 1370 به «رُزپَک» تغییر نام دادیم و در سال 1383 لوگوی رزپک به شکل فعلی آن تغییر پیداکرد. لطفا توجه فرمایید که برند و لوگوهای رزپک به صورت رسمی در ایران به ثبت رسیده اند و استفاده ی غیرمجاز از آن ها منع قانونی دارد.

رزپک نمایشگاه و فروشگاهی به وسعت هزاران مترمربع در تهران دایر کرده است که بزرگ ترین، اولین، و تاکنون تنها فروشگاه متمرکز در این کسب و کار محسوب می شود. هزاران قلم کالای تزئینی در نمایشگاه بزرگ رزپک عرضه می شوند که انتخاب، مقایسه و خرید را بی نهایت آسان کرده است. سیاست ما همواره مبتنی بر شفافیت کامل بوده است؛ قیمت محصولات در فروشگاه و سایت و تمام کانال های دیگر مستقیم فروش یکسان است، هرچند قیمت های عرضه شده در نمایندگی ها ممکن است اندکی متفاوت باشد