درباره ما

رُزپَک از سال 1364 به صورت تخصصی گُل و لوازم گل فروشی را به شکل عمده در سراسر ایران عرضه می کند.

انواع گل ها و برگ های طبیعی شاخه بریده، لوازم تزئین گل و هدیه و مراسمات، لوازم کادوپیچی، تزئینات جشن و تولد و عروسی؛ از سبد گل و جعبه ی هدیه گرفته تا بادکنک و شمع، حتی اسفنج گل و قیچی باغبانی و هرچیزی که برای تزئین گل یا هدیه یا جشن و مراسم نیاز است، در سبد محصولات ما قرار دارد.

 

 ما به عنوان توزیع کننده ی دست اول، محصولاتمان را از طریق پخش کننده های استانی به صورت فروش عمده در سراسر کشور توزیع می کنیم و از طریق این شبکه ی فروش به دست مصرف کننده می رسانیم. سیاست ما فروش عمده با بهترین قیمت های سراسر کشور است و تلاش می کنیم موقعیت خود به عنوان فروشنده ی دست اول و مرجع اصلی این صنعت را حفظ کنیم.


کسب و کار ما به دو بخش تقسیم می شود: گیاهان زنده که به عنوان "تره بار گل" شناخته می شود، و لوازم که به عنوان "خشک بار گل" شناخته می شود:

تره بار گل رزپک

در قسمت تره بار تمرکز ما روی مدیریت بهینه ی زنجیره ی تامین است. عرضه ی روز گل و گیاه چالش های فراوانی دارد که زنجیره ی تامین آن را به پیچیده ترین مدل زنجیره ی تامین در بین صنایع مختلف تبدیل می کند.

ما برای تامین گیاهان مختلف که در شرایط آب و هوایی مختلف رشد می کنند، با گلخانه ها و زمین های کشاورزی در سراسر کشور در تعامل مستمر هستیم. بعد از تامین، پروسه ی بهبود (treatment) و تفکیک و درجه بندی (sorting) و بسته بندی انجام می شود. در نهایت گیاهان مطابق سفارش بر اساس نوع، درجه ی کیفی، و رنگ به مشتریان در هر نقطه از ایران ارسال می شوند. تنوع بالا، پراکندگی جغرافیایی تولیدکنندگان، حمل و نقل گیاه به عنوان یک موجودزنده ی بسیار حساس و کوتاه عمر در شرایط آب و هوایی مختلف و در وسعتی به اندازه ی ایران، بخشی از چالش هایی است که بر آن ها فائق آمده ایم. 

دربخش تره بار، مشتریان ما بازارهای گل، گل فروشی ها، و برگزار کنندگان جشن ها و تشریفات هستند.


خشک بار گل رزپک

محصولات خشک بار رزپک شامل چندهزار قلم کالا با رنگ ها و طرح های مختلف است که از اقصی نقاط جهان، از وطنمان ایران گرفته تا ماداگاسکار در افریقا و ایتالیا در اروپا و چین در آسیا گردآوری می شوند. گل فروشی ها، قنادی ها، فروشندگان لوازم کادو و تولد، فروشگاه های لوازم التحریر، برگزارکنندگان مراسم، و صنوف دیگری مشتری این طیف از محصولات ما هستند. برای سهولت عرضه ی محصولات به صنوف مختلف، محصولات خشک بار رزپک در گروه های مختلف دسته بندی شده اند. 


تاریخچه ی لوگوی رزپک

فعالیت ما در سال 1364 با نام «پارس تزئین» در تهران آغاز شد. در سال 1370 به «رُزپَک» تغییر نام دادیم و در سال 1383 لوگوی رزپک به شکل فعلی آن تغییر پیداکرد. لطفا توجه فرمایید که برند و لوگوهای رزپک به صورت رسمی در ایران به ثبت رسیده اند و استفاده ی غیرمجاز از آن ها منع قانونی دارد.


فروشگاه رزپک

رزپک نمایشگاه و فروشگاهی به وسعت هزاران مترمربع در تهران دایر کرده است که بزرگ ترین، اولین، و تاکنون تنها فروشگاه متمرکز در این کسب و کار محسوب می شود. هزاران قلم کالای تزئینی در نمایشگاه بزرگ رزپک عرضه می شوند که انتخاب، مقایسه و خرید را بی نهایت آسان کرده است. سیاست ما همواره مبتنی بر شفافیت کامل بوده است؛ قیمت محصولات در فروشگاه و سایت و تمام کانال های دیگر مستقیم فروش یکسان است، هرچند قیمت های عرضه شده در نمایندگی ها ممکن است اندکی متفاوت باشد

فروشگاه رزپک1


فروشگاه رزپک2


فروشگاه رزپک3

بازخوردها