سخنی با همکاران گل فروش

سخنی با همکاران گل فروش
رزپک در کار گل طبیعی به دنبال چیست؟

می دانید و می دانیم که کشور ما در زمینه ی تولید گل طبیعی استعداد قابل توجهی دارد. بخشی از این استعداد استفاده شده و بخش زیادی بدون استفاده مانده است. بزرگ ترین معضل این صنعت، مشکلات عرضه ی محصول به عنوان کالایی بسیار حساس و کوتاه عمر با نوسان قیمت بالا است. از یک طرف گلخانه دار در فروش تولید خود با قیمت مناسب در ایام مختلف سال با مشکل مواجه است، از طرف دیگر گل فروش در تامین گل با قیمت مناسب و به صورت مستمر و با کیفیت خوب، مشکلاتی دارد. این باعث شده خیلی از گل فروشان مجبور باشند به صورت دائمی، هفتگی یا روزانه به بازار سر بزنند که سختی های خاص خودش را دارد. یا این که دائما نگرانی تامین به موقع و با کیفیت و قیمت مناسب را داشته باشند. بسته بندی نامناسب و آسیب گل در حمل و نقل هم مشکلات خاص خودش را دارد.

اما در دنیای امروز و در کشورهای توسعه یافته، این مشکلات حل شده و پرورش گل و فروش گل به جای این که کاری مشقت بار و پر زحمت باشد، در جایگاه اصلی خود یعنی یک شغل زیبا، لذت بخش، و در عین حال پر سود قرار گرفته است.

 

رزپک بیش از 35 سال است که در این صنعت حضور داشته و تلاش کرده در بخش لوازم، یک سیستم سالم و شفاف و به روز ایجاد کند. شما ما را می شناسید و تلاش ما در ایجاد یک سیستم سالم و پویا را دیده اید. ما تصمیم گرفتیم با توجه به تجربه و دانشی که اندوخته ایم، به عرصه ی تره بار هم وارد شویم. هدف اصلی و اساسی ما، کمک به حل مشکل عرضه و بهینه سازی سیستم خرید و فروش گل شاخه بریده در کشور است. ما مدت ها سیستم های اروپایی را مطالعه کرده ایم و برنامه ای دراز مدت ریخته ایم تا با الگو برداری از تجارب موفق به خصوص در کشور هلند، سیستم جدید و نوینی در صنعت گل راه اندازی کنیم؛ تا هم گلخانه دار مشکلات کم تری داشته باشد و بتواند روی تولید خود تمرکز کند، و هم گل فروش بتواند با اطمینان و فراغ بال خریدی مناسب و به قیمت انجام دهد و نگران نباشد که در مناسبت ها، دستش خالی می ماند.

 

ما در آغاز این راهیم و تلاش کرده ایم پله پله سیستم را بهبود بخشیم. مشکلاتی را حل کرده ایم و مشکلاتی را هنوز پیش رو داریم. همکاران زیادی در اقصا نقاط ایران، از بزرگ ترین های تهران و اصفهان تا دوست داشتنی ترین های بوشهر و زاهدان در طول سال گذشته به ما اعتماد کردند و با ما همدل شدند و مشتری سیستم گل رزپک شدند. ارزشمندترین دارایی رزپک، همین اعتماد شماست.

 

به پشتوانه ی دلگرمی ای که از شما گرفتیم، اکنون رزپک میلیاردها تومان سرمایه گذاری جدید برای بهبود سیستم توزیع گل انجام داده است که امیدواریم به سرویس دهی بهتر ما کمک کند. همچنین مجوزهای قانونی و موافقت نامه های مختلف از وزارت صنعت و وزارت کشاورزی اخذ کرده ایم تا روندی پایدار را پایه گذاری کنیم. هرچه شما سروران ارجمند، بیش تر با ما همراه شوید، ما می توانیم سریع تر به یک سرویس دهی بی نقص برسیم.

 

در این راه، اولا مشتاقانه آماده ی شنیدن نظرات اصلاحی و انتقادی شما هستیم؛ دوما از راه اندازی سیستم های مشابه به شدت استقبال می کنیم و آماده ایم تجربیات خود را در اختیار همکاران قرار دهیم. هدف اول ما بهبود کلی و توسعه ی این صنعت در کشور است و باور داریم همه با هم باید رشد کنیم.

 

از شما همکاران عزیز گلفروش دعوت می کنیم با ما همراه شوید، سیستمی که ایجاد کرده ایم را تست کنید و ارزیابی خود را با ما به اشتراک بگذارید. امیدواریم مثل همه ی سال های گذشته، بتوانیم حق اعتماد شما را به جا آوریم.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مختصر و مربوط به مطلب باشد.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.