آموزش ساخت حلقه گل + فیلم

آموزش ساخت حلقه گل + فیلم
در این پست تلاش می کنیم شما را با اصول اولیه ی ساخت یک حلقه ی گل آشنا کنیم.
حلقه های گل تزئینات بسیار زیبا، مرسوم و نسبتا کم خرجی هستند و  نیازی نیست در آن ها از تعداد گل زیادی استفاده کنید. از حلقه های گل به عنوان دسته گل های بسیار شیک برای عروسی استفاده می شود و همچنین به خاطر سوراخی که وسط حلقه وجود دارد به راحتی قابلیت آویزان کرد و استفاده به عنوان دکور را دارند.
حلقه های گل دامنه سایز وسیعی دارند و بنا به کاربردشان در سایز های مختلف ساخته می شوند اما در طرز ساخت آن ها تفاوتی وجود ندارد.
برای ساخت حلقه ی گل ابتدا باید سایز آن را مشخص کنید. قدم بعدی تصمیم گیری درباره ی نوع شاخ و برگی است که می خواهید استفاده کنید. شاخ و برگ ها باید انعطاف پذیر باشند. استفاده از برگ های مختلف برای ایجاد تنوع، جذابیت، بافت های متفاوت و طیف رنگی متنوع است که باعث زیبایی بیشتر حلقه می شود.
ساقه ها را با سیم مفتول سبز دور حلقه ببندید. به اندازه ی دلخواه از برگ ها استفاده کنید این که حلقه تا چه حد از زیر برگ ها پیدا باشد به سلیقه ی شما بستگی دارد.
سپس نوبت به قرار دادن گل ها می رسد. اول باید گل هایی را که محکم تر و مقاوم تر هستند را استفاده کنید، گل های ظریف تر و حساس تر در انتها استفاده می شوند.
در صورت دسترسی، برای طولانی تر شدن عمر حلقه ی گل، گل ها را داخل لوله های آب مخصوص گل قرار دهید.

به طور کلی ماندگاری حلقه های گل به عوامل زیر بستگی دارد:
نوع برگ های مورد استفاده – محیط نگهداری حلقه ی گل – استفاده از اسپری نگه دارنده – استفاده از لوله ی آب مخصوص گل
بعد از قرار دادن گل ها در لوله ی آب، آن ها را با سیم مفتول، چسب حرارتی یا چسب گل فروشی به حلقه متصل کنید. مطمئن شوید که گل ها سفت بسته شدند و تا حد امکان لوله ی آب را بین برگ ها از دید پنهان کنید.
در انتها اگر لوله های آب مشخص بودند می توانید با چسباندن برگ آن ها را بپوشانید.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مختصر و مربوط به مطلب باشد.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.