ترند های برتر گل آرایی 2018 (1399) + فیلم

ترند های برتر گل آرایی 2018 (1399) + فیلم
چه سبک های گل آرایی اکنون ترند (مد) روز جهان محسوب می شوند؟ به روز باشید.

هر ساله در دنیای گل فروشی و گل آرایی استفاده از نوعی خاص از گل ها و برگ ها، رنگ ها یا نوع خاصی از تزئین مورد توجه و استقبال قرار می گیرد یا به زبان دیگر مد می شوند. شما در این ویدیو می توانید 5 مورد از ترند ها و مد های برتر گل آرایی در سال 2019 را مشاهده کنید.

قارچ ها

قارچ ها یک الگو و بافت غنی طبیعی را برای گل آرایی فراهم میکنند. زیبایی طبیعی قارچ ها بیننده را به سمت خود جلب میکند. همچنین استفاده از قارچ در گل آرایی خاص و جدید است به همین دلیل قارچ ها تبدیل به یکی از ترند ها و مد ها یگل آرایی سال 2019 شده اند.

طلایی متالیک

علاوه بر زرق و برق رنگ طلایی که بسیار چشمگیر و زیباست این رنگ گرمایی دارد که قابل چشم پوشی نیست. هیچ استثنایی وجود ندارد چه در ظروف و گلدان ها چه در لفاف دسته گل ها، رنگ طلایی همیشه به چشم خواهد آمد.

شاخ و برگ های منحصر به فرد

شاخ و برگ های سرزنده و خاص در رنگ ها و بافت های متنوع توجه هرکسی را به سمت خود جلب می کند. دسته گل بدون این شاخ و برگ ها قطعا ناقصند و قسمت زیادی از زیبایی خود را از دست می دهند. شاخ و برگ های منحصر به فرد حکم امضا را در دسته گل دارند.

صورتی روشن

رنگ خنثی ی جدید در گل آرایی صورتی روشن است. صورتی روشن با بیشتر رنگ ها هماهنگی و تناسب دارد و به راحتی با سایر اجزای دسته گل یا سبد گل ست می شود به همین دلیل امروزه صورتی روشن نقش رنگ خنثی را بازی می کند.

دسته گل هایی با گل های خاص

گل های متداول زیبایی خود را دارند ولی گل های جدید با بافت های عجیب جالب ترند،اگر می خواهید به روز باشید دنبال گل هایی با بافت پیچیده تر باشید.

منبع: www.rosepack.com

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مختصر و مربوط به مطلب باشد.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.