Hakkımızda

 

ROSEPACK, 1985'ten beri İran ve Orta Doğu'da çiçek, bitki ve çiçekçi aksesuarlarının ana tedarikçisidir.

İşimiz ikiye ayrılır:

 

1. Taze kesme çiçekler, yapraklar ve iç mekan bitkileri dahil canlı bitkiler:

İran'ın farklı illeri farklı iklimlere sahip olduğundan İran'da çok sayıda sera var. Bu nedenle İran'da çok çeşitli çiçek ve bitkiler üretiliyor. Güneşli günler ve ucuz enerji nedeniyle İran'da bitki yetiştirmek ekonomiktir ve İran'da birkaç sera vardır.

ROSEPACK birçok sera ile çalışmaktadır. Ürünlerini satın alıyoruz, ardından haftalık olarak Tahran'daki ROSEPACK deposuna nakledilen bitkileri satın alıyoruz.

Tahran'da bitkileri geçici olarak depolamak için bazı seralarımız var. Ayrıca kesme çiçeklerin geçici olarak korunması için geniş bir soğuk hava depomuz bulunmaktadır. Bitkiler geldikten sonra arıtma, ayırma ve paketleme sürecinden geçecekler. Son olarak bitkiler tür, kalite ve renk bazında siparişlerine göre müşterilere gönderir.

 

2. Çiçek ve çiçekçi aksesuarları:

Bu bölümde binlerce ürünümüz var. Her türlü vazo, çiçek sepetleri, çiçek ve hediye kutuları, kurdeleler vb. Bu ürünlerin bir kısmı İranlı üreticiler tarafından sağlanırken bir kısmı da diğer ülkelerden ithal edilmektedir. Böylece çiçekler, çiçekçiler ve çiçek dekorasyonu ile ilgili eksiksiz bir araç seti toplandı.

ROSEPACK'in Tahran'da 3,000 metrekare geniş bir showroom'u vardır, böylece müşteriler tüm ürünleri görebilir ve değerlendirebilir.

 

Biz Kimiz:

ROSEPACK 1985'ten beri bu sektörde çalışmaktadır. Günümüzde ROSEPACK İran'ın her yerinde tanınmaktadır ve ürünleri herhangi bir çiçekçiden satın alınabilir.

We have good facilities for exporting products, especially live plants and cut flowers to neighboring countries. We have limited exports to Russia, UAE, Iraq, Turkey, Azerbaijan and Pakistan. But we are looking for more customers outside of Iran. We are ready to cooperate with importers in Turkey, Azerbaijan, and Georgia.

 

İran'ın her yerine ve ülke sınırları içinde ürünleri size teslim edebiliriz. Komşu ülkelere tır ve trenle eşya göndermek de mümkündür. Uçak ve gemi ile ulaşım da mümkündür. İç gümrük işlemlerini eksiksiz yapabiliyoruz. Yani farklı incoterms bazında mal teslim etmek mümkündür. İran Riyali (TOMAN) ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca BAE'deki banka hesabımıza dolar ödeyebilirsiniz.

 

Sizleri Tahran'daki depoları, seraları, soğuk hava depolarını ve ROSEPACK sergi yerini ziyaret etmeye davet ediyoruz.
Ürünlerimizin tamamı web sitemizde mevcuttur. Ancak, çeviri kısıtlamaları nedeniyle, web sitesi yalnızca Farsça (Farsça) olarak mevcuttur. Aşağıdaki linke tıklayarak sitenin kendi dilinize otomatik çevirisini kullanabilirsiniz. Elbette otomatik çeviride birçok hata olabilir ancak firmamızı tanımak için referans olabilir.

ROSEPACK web sitesi Türkçe

 

nasıl sipariş verilir:

Sitenin çevirisine ihtiyacınız yok. Her şeyin fotoğrafı var. Lütfen sadece fotoğraflara dikkat edin. Tüm ürünlerin fotoğraflarını ve fiyatlarını görebilirsiniz. Fiyatlar TOMAN (İran Riyali) cinsindendir. Bunları USD'ye çevirmek için fiyatı 25.000'e (günlük döviz kuru) bölmeniz yeterlidir. Örneğin, bir ürünün fiyatı TOMAN50.000 ise, USD2.0'a eşittir.
Sipariş vermek için ürün kodunu yazıp bize gönderebilirsiniz. Veya online sipariş verebilirsiniz. Online sipariş vermek için lütfen tercüme edilmiş web sitesini kullanmayın, www.rosepack.com adresindeki ana siteyi kullanın. Bu video, çevrimiçi olarak nasıl sipariş verebileceğinizi gösterir:

 

Bizimle iletişime geçmek için lütfen adresine e-posta gönderin info@rosepack.com veya WhatsApp'ta şu adrese mesaj gönderin +989126849690. Lütfen bizimle İngilizce dilinde iletişime geçin.

 

 

 

 

 

بازخوردها